Odhalujeme novinky na CES 2021!

Mezi nové přírůstky patří Dell Latitude 5320, 5420 a 5520, přičemž k dispozici se chystá také varianta 2v1 modelu 5320. Všechny čtyři modely přicházejí s upgradem na nejnovější procesory Intel, tedy na procesor 11. generace i7, a zahrnují dva porty Thunderbolt 4 USB-C. Design a konstrukce jsou podobné předchozí generaci, ale nová zařízení jsou ještě o něco lehčí než řada 5010.

Můžete tak pracovat ještě efektivněji a s vyšší mobilitou!


Umělá inteligence ve vašem notebooku není žádne sci-fi

Umělá inteligence ve vašem notebooku není žádne sci-fi. Co vše je již nyní součástí vašeho každodenního používání notebooků Dell Latitude?

ExpressResponse - Na základě inteligentního monitorování chování uživatele s pomocí technologie Intel Adaptix zvyšuje výkon a rychle spouští i přepíná nejpoužívanější aplikace.

ExpressCharge - Inteligentní optimalizace životnosti baterie na základě typických vzorců dobíjení a spotřeby. V případě snížení kapacity baterie mírně upraví nastavení (např. jas displeje) a omezí spotřebu. Baterii dokáže nabít na 80% její kapacity za jednu hodinu a díky funkci ExpressCharge Boost až na 35 % kapacity během 20 minut, pokud to situace vyžaduje.

ExpressSign-in - Díky inovativnímu proximity senzoru, který pozná vaší fyzickou přítomnost a rozpozná tvář, se lze rychle a bezpečně přihlásit. Využívá technologie Intel Context Sensing a Windows Hello.

Intelligent audio - Reproduktory mají vynikající podání zvuku a díky čtveřici mikrofonů nabízí potlačení okolního hluku i ozvěn pro nerušenou spolupráci na dálku (např. při videokonferencích).Dnes si výuku bez notebooku umí představit málokdo. I pro tento účel je speciálně přípraven Dell Latitude 3310.

Díky nejlepší odolnosti ve své třídě, prodloužené životnosti baterie a procesoru až Intel® Core™ i5 vydrží Latitude 3310 v provozu celý školní den, takže se na něj studenti mohou spolehnout opravdu za všech okolností. A kdo zná studenty tak jistě ocení, že zařízení v testu přežilo i pád na ocel z výšky 76 cm.


Nový Dell Inspiron 15

Udrží vás v pohybu! Nový Dell Inspiron 15 3501 je připraven na cestu, ať už míříte kamkoli. A pomocí řešení Dell Mobile Connect můžete ovládat svůj telefon přímo ze svého Dell počítače, což vám pomůže lépe se soustředit na své úkoly – můžete snadno volat, posílat textové zprávy či dostávat upozornění. Nenechte se zdržovat!


Dell UltraSharp U3818DW

Dell UltraSharp U3818DW, to je nový 38 palcový zakřivený monitor s InfinityEdge displejem. Velká plocha s neuvěřitelným zobrazením znamená méně rozptylování a lepší multitasking. Velikost této zakřivené obrazovky prakticky bez rámečku vytváří téměř úplné zorné pole, jež zaručuje jednolitý pohled omezující pohyb očí po obrazovce. Pracujte pohodlně bez vyrušování a s vyšší produktivitou.


Nový herní notebook Dell G7

Nový herní notebook Dell G7 17 má tenký a sofistikovaný design, jenž vytváří nezapomenutelný vzhled a dojem. S pouhými 19,3 mm, černým šasi s duhově stříbrnými prvky, 4zónovou barevnou klávesnici s podsvícením kláves WASD a šasi tento počítač stylově zlepší zážitek ze hry a umožní vám bez obav přejít od hry do třídy či konferenční místnosti. Vysoký výkon a efektivní chlazení jsou samozřejmostí!


Dell Precision 3551

Maximální výkon a inteligence v jedinečné mobilní pracovní stanici Dell Precision 3551! Tento model vám zaručí super výkon, vestavěné bezpečnostní funkce, výdrž baterie až 20 hodin a 15 palcový displej. To vše v méně než 2 kg!

 Dell Inspiron 5400 2v1

Potřebujete něco mezi notebookem a tabletem? Máme pro vás skvěle řešení! Dell Inspiron 5400 2v1 je prémiový komfortní notebook ve stylovém designu, který můžete mít neustále při sobě.

Díky dotykovému displeji se Inspiron 5400 2v1 stane vaším skvělým pomocníkem třeba i na cestách. Začněte nový rok a buďte připraveni na vše!


Výkon. Výkon. Přesnost!

Představujeme nejvýkonnější 17" mobilní pracovní stanici na světě s umělou inteligencí.

Dell Precision 7750 s procesory Intel® Core® nebo Xeon®, grafickou kartou NVIDIA a nástrojem Dell Optimizer for Precision.


Nechte se vtáhnout do světa počítačových her

Herní notebooky Dell serie G5 vám umožní užít si i poslední herní novinky na nejvyšší detaily a vychutnat si tak ten správný zážitek.

Šestijádrový procesor Intel Core i7-8750HQ osmé generace, NVIDIA GeForce RTX 2080, displej IPS s rozlišením Full HD, antireflexní úpravou a s obnovovací frekvencí 144Hz, až 32 GB RAM a 1TB SSD disk vám otevřou dveře do každého herního světa!

Zábava bez limitů!